امروزه به دلیل گسترش ادارات و سازمان ها و افزایش کارکنان در ارگان ها، ذخیره نمودن اطلاعات پرسنل یک امری دشوار میباشد که در طولانی مدت، احتمال نابودی این اطلاعات وجود دارد. پس باید یک سیستمی تهیه گردد که در حین بایگانی نمودن اسناد، بتواند طولانی مدت در برابر عوامل محیطی از جمله بارندگی، گرد وغبار و غیره از اطلاعات محافظت نماید.

مجموعه صنعت بایگان با تولید محصولات متنوع بایگانی ریلی توانسته است متناسب با نیازهای کاربران، نگهداری از محصولات و اسناد را آسان نماید. در ادامه میخواهیم شما عزیزان را با یکی از وسیله های بسیار کاربردی صنعت بایگان به نام بایگانی ریلی برقی الکترونیک آشنا کنیم، پس جهت اطلاعات بیشتر با ما همراه باشید.

بایگانی ریلی برقی الکترونیک

بایگانی ریلی-برقی-الکترونیک

قفسه ریلی برقی الکترونیک چیست؟

بایگانی ریلی برقی الکترونیکی یکی از زیرمجموعه های محصولات بایگانی ریلی میباشد. که در بسیاری از سازمان ها از جمله ارگان های دولتی، خصوصی، فروشگاه ها، آموزش و پرورش و مراکزی که بایگانی اطلاعات بسیار زیادی دارند، مورد استفاده قرار میگیرد. این محصول منحصر به فرد، از لحاظ ساختاری شباهت بسیاری به بایگانی ریلی مکانیکی و بایگانی ریلی اتوماتیک دارد. بر روی بدنه ی بایگانی ریلی، فرمانی قرار گرفته است که میتوانید در صورت قطع ناگهانی برق، با استفاده از فرمان، کابین ها را جابه جا نمایید. اگر به تصویر بالا توجه کرده باشید وجود جاکارتی و پنل دکمه ای را نیز بر روی این محصول مشاهده می‌کنید. در جاکارتی میتوانید سوابق اطلاعات، اسناد و یا محصولات را در آن درج نمایید و با پنل دکمه ای میتوانید سیستم قفسه بایگانی ریلی را به حرکت در آورید. قفسه ریلی برقی الکترونیک محصولی مناسب برای فضاهای بسیار گسترده و محیط هایی که دارای پرسنل بسیاری هستند، میباشد.

مزایای قفسه ریلی برقی الکترونیک

  • دارای قیمتی مقرون به صرفه
  • با استفاده از سیستم بایگانی ریلی میتوانید از اسناد مربوطه کپی گیری کنید.
  • با استفاده از بایگانی ریلی برقی الکترونیک میتوانید نیروی انسانی را کاهش دهید.
  • دارای امنیت بسیار بالا و محدود نمودن افراد در دسترسی به سیستم بایگانی ریلی
  • دسترسی سریع به اطلاعات و اسناد با استفاده از سیستم بایگانی ریلی برقی  الکترونیک
  • دارای طول عمر بسیار بالا در برابر هرگونه شرایط آب وهوایی مانند بارندگی و گرد و غبار
  • وجود سیستم روشنایی در بایگانی ریلی برقی  الکترونیک میتواند در مصرف برق نیز کاهش دهد.
  • با وجود سیستم هوشمندی همانند بایگانی ریلی برقی-الکترونیکی میتوانید حجم کاغذ بازی در ارگان های مختف را کاهش دهید.
مزایای بایگانی ریلی برقی الکترونیک

مزایای بایگانی ریلی برقی الکترونیک

اجزای اصلی قفسه برقی الکترونیک

تمامیه محصولاتی که تولید میگردند از قطعاتی تشکیل شده اند که برخی قطعات اجزای اصلی سیستم محسوب میگردند. در قفسه ریلی برقی الکترونیک نیز قطعات اصلی کاربردی قرار گرفته است که در صورت نبود هرکدام از این قطعات باعث بروز مشکلاتی در سیستم میگردد. اجزای اصلی قفسه ریلی برقی الکترونیک شامل پنل دکمه ای، فرمان، ستون، سینی، شاسی کف و شاسی سقف، چرخ، ضربه گیر، جاکارتی، ریل و استپ ریل، درب و قفل درب میباشد. در ادامه به توضیحات این قطعات میپردازیم.

پنل دکمه ای 

وجود پنل دکمه ای در بایگانی ریلی برقی الکترونیک باعث میگردد تا کاربران بتوانند به صورت برقی هدایت کابین ها را بر عهده داشته باشند.

فرمان قفسه 

در بیشتر محصولات بایگانی ریلی، وجود فرمان بر روی بدنه شاسی بسیار کاربردی است بدین صورت که با استفاده از فرمان میتوانید مدیریت کابین ها را برعهده داشته باشید و درب این محصول را باز و بسته نمایید.

ستون

ستون های قفسه ریلی برقی الکترونیک یکی از اصلی ترین قسمت های این سیستم میباشد، به وسیله ی ستون ها میتوانید مقاومت محصولاتی که بر روی سینی ها قرار میگیرند را کنترل نمایید.

سینی قفسه ریلی

سینی سیستم قفسه ریلی برقی الکترونیک در ابعاد و اندازه محصولات نقش بسزایی دارد و در قفسه هایی همچون فروشگاه، ابعاد و اندازه سینی ها بسیار متفاوت است. سینی های دستگاه بر روی ستون ها، با پین متصل شده و بر روی سینی میتوانید اسناد، اطلاعات و یا محصولات را قرار دهید. با استفاده از غشگیر میتوانید سینی ها را در جای خود فیکس نگه دارید.

شاسی کف و سقف قفسه ریلی برقی الکترونیک

شاسی های کف و شاسی های سقف یکی از اصلی ترین قسمت های یک محصول میباشند. که به واسطه این شاسی ها میتوانید محتویات داخل یک دستگاه را از دید کاربران بپوشانید و در برابر هر گونه شرایط آب و هوایی از جمله بارندگی و گرد و غبار نیز از اسناد و محصولات داخل سیستم بایگانی ریلی محافظت مینماید.

چرخ قفسه ریلی 

وجود چرخ در زیر سیستم این امکان را میدهد تا بتوانید کابین ها را به آسانی بر روی ریل به حرکت درآورد.

ضربه گیر بایگانی ریلی 

در بین تمامی سیستم های بایگانی ریلی مجموعه صنعت بایگان، ضربه گیر قرار داده شده است تا در حین حرکت کابین ها، در هنگام برخورد آنها باهم آسیبی به بدنه کابین ها وارد نگردد.

جاکارتی قفسه ریلی

وسیله ای به نام جاکارتی بر روی بدنه ی هر شاسی در بایگانی ریلی برقی الکترونیک، این امکان را میدهد. تا بتوانید تاریخ و اطلاعات مربوط به اسناد و یا محصول را بر روی کابین ثبت نمایید تا در صورت ممکن بتوانید محصول یا اسناد مورد نظر خود را در دسترس داشته باشید.

ریل و استپ ریل قفسه ریلی 

در قسمت زیرین تمامیه محصولات بایگانی ریلی صنعت بایگان ریلی تعبیه شده است که بتوانید کابین ها را بر روی آن جابه جا نمایید و وجود استپ ریل در انتهای ریل‌ها باعث میگردد تا کابین مورد نظر در هنگام حرکت از ریل خارج نگردد.

درب و قفل درب قفسه ریلی

وجود درب و قفل درب بر روی محصولات باعث میگردد تا کاربران کمتری به اطلاعات و محصولات داخل سیستم بایگانی ریلی دسترسی داشته باشند.

قیمت و خرید قفسه ریلی برقی الکترونیک

مجموعه صنعت بایگان از تولید کنندگان بسیار قدیمی در زمینه قفسه بایگانی ریلی و قفسه های ثابت، قفسه فلزی، بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی اتوماتیک، بایگانی ریلی ترکیبی، بایگانی ریلی کتابخانه، بایگانی ریلی متحرک چندمنظوره و قفسه ریلی انبار درایران میباشد. این مجموعه توانسته است با تولید محصولات با کیفیت همراه با قیمت مناسب، کاربران بسیاری را به خود جلب نماید. عزیزان میتوانید جهت خرید محصولات مورد نظر با کارشناسان ما در مجموعه صنعت بایگان در ارتباط باشید تا همکاران ما بتوانند بهترین مشاوره را بر حسب نیاز شما عزیزان به شما ارائه دهند. صنعت بایگان امکان ارسال به سراسر کشور را برای تمامی کاربران شهرستان نیز فراهم نموده است.

ثبت سفارش