در مکان هایی که کتاب ها و مجلات بیشماری نگهداری می‌شود، استفاده از قفسه هایی که به صورت ثابت و فلزی باشند یک امری ضروری است. قفسه های ثابت فلزی از تعدادی طبقه های نگهدارنده به همراه تعدادی ستون که به کمک پیچ و مهره و خار به یکدیگر متصل شده اند، تشکیل شده است. این قفسه ها فاقد چرخ هستند و به هیچ عنوان حرکت نمیکنند و عموما در محیط هایی که دارای راهروهای ثابت و فضای وسیع میباشند، استفاده میگردد. در مجموعه صنعت بایگان این محصول به دو صورت  بایگانی ثابت فلزی ساده و قفسه های ثابت درب و قفل مرکزی نیز تولید میگردد.محصولی که درب و قفل مرکزی تعبیه شده است، امنیت بسیار بالایی در برابر سایر مدل های دیگر دارد. افراد میتوانند این محصول را در دو نوع بدنه متفاوت سفارش دهند. به گونه ای که قفسه ثابت فلزی دارای بدنه فلزی بوده ولی میتواند دارای کاوری از جنس ام دی اف نیز باشد. در ادامه به بررسی کاربرد قفسه ثابت فلزی میپردازیم.

قفسه ثابت فلزی

قفسه ثابت فلزی

کاربرد قفسه ثابت فلزی

جهت نگهداری اسناد، مدارک، زونکن ها، پوشه ها، پرونده، کالا و غیره در محیط های اداری از بایگانی ثابت فلزی استفاده میگردد. قفسه ثابت فلزی به گونه ای طراحی شده است که از چهار طرف میتوانید دسترسی به دستگیره و درب و قفل را داشته باشید. همانطور که میدانید این قفسه ها نیاز به یک راهروی ثابت دارند تا بتوانید این محصول را در آنجا ثابت نگه دارید. در این قفسه ها میتوانید طبقاتی را به نگهداری از زونکن و طبقه ی دیگری را به بایگانی پوشه ها و نقشه ها اختصاص دهید.

مزایای قفسه ثابت فلزی

  • ابعاد طبق سفارش مشتری
  • دارای دسترسی آسان و سریع به اسناد، مدارک، زونکن ها
  • قابلیت تنظیم ارتفاع طبقات و عمق هر یک از ردیف ها
  • در تمامی مکان‌ها قابل استفاده است.
  • به دلیل ساختار بسیار ساده، تعمیرات و نگهداری این محصول بسیار آسان میباشد.
  • مقاومت بسیاری در برابر هرگونه ضربه، خوردگی و رطوبت دارد.
  • جهت ساماندهی اسناد، مدارک و کالاهای بایگانی شده
  • نصب و راه اندازی آسان

اجزای تشکیل دهنده قفسه ثابت فلزی

قفسه ثابت فلزی سیستم نگهداری اسناد و مدارک است که این محصول مانند تمام کالاهای دیگر از قطعاتی تشکیل شده است که هر کدام از این قطعات دارای کارایی منحصر به فردی هستن. نمونه ای از اجزای تشکیل دهنده این سیستم را میتوان به خار، پیچ و مهره، خار طبقه، شاسی کف و شاسی سقف، کاورها، سینی طبقات، پین طبقات، ستون ها و قاب ستون، بازویی و غیره اشاره نمود.

قیمت وخرید قفسه ثابت فلزی

مجموعه صنعت بایگان یکی قدیمی ترین و اولین تولیدکننده های سیستم بایگانی ریلی اعم از بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی اتوماتیک، بایگانی ریلی برقی الکترونیک، بایگانی ریلی انبار و انواع قفسه های ثابت و غیره میباشد. این مجموعه توانسته است با تولید محصولات متنوع و باکیفیت، نیازهای عمومی ارگان های مختلف را از لحاظ بایگانی نمودن اسناد و مدارک بر طرف نماید هم چنین عزیزان میتوانید جهت خرید و مشاوره محصول مورد نظر با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا همکاران ما بتوانند بهترین مشاوره را، به شما  ارائه دهند.

ثبت سفارش