امروزه بایگانی ریلی یکی از کاربردی ترین سیستم ها در ادارات و سازمان های دولتی و خصوصی میباشد که به وسیله آن میتوانید تمامیه محصولات خود را از جمله اسناد، مدارک، لباس، دارو و غیره را در این سیستم بدون هیچ محدودیتی قرار دهید. همینطور بخشی که در شرکت و کارخانه جهت بایگانی نمودن محصولات آن مجموعه بیشتر مورد استفاده قرار میگیرد، بخش انبار میباشد. که معمولا این محیط به صورت فضای کاملا بسته و سرپوشیده جهت نگهداری داده ها و اطلاعات استفاده میگردد. البته لازم به ذکر است به دلیل استفاده مکرر از قطعاتی که در انبار قرار میگیرد باعث میشود تا افراد بخواهند دسترسی هرچه سریع تری را به کالاهای خود داشته باشند. قفسه متحرک انبار، زیرمجموعه قفسه ریلی مکانیکی است که مجموعه صنعت بایگان یکی از قدیمی ترین و اولین مجموعه های تولید بایگانی ریلی میباشد. که توانسته است با توجه به نیازهای کاربران، محصولات با کیفیت و متناسب با نیاز روزمره افراد را به همراه قیمت بسیار مناسب تولید و روانه بازار نماید. در ادامه به بررسی محصول بایگانی ریلی انبار میپردازیم، پس با صنعت بایگان همراه باشید.

بایگانی ریلی انبار

بایگانی ریلی انبار

بایگانی ریلی انبار چیست؟

بایگانی ریلی انبار یکی از روش های بسیار جدید و کاربردی ایت که میتواند مشکلات انباشته شدن بار، تجهیزات و کالاها را برطرف نماید و این محصول یک فضای بسیار مناسب و استاندارد، بزرگ جهت نظم دادن هرچه بیشتر محصولات میباشد. افراد میتوانند محصولات خود را در ابعاد، وزن، اندازه ها مورد نیاز بایگانی نمایند. با استفاده از یک قفسه ریلی انبار میتوانید به آسانی انبارداری و انبار گردانی محصولات خود را انجام دهید. استفاده نمودن از قفسه ریلی بدین صورت است که این سیستم به صورت چند طبقه بوده و به وسیله نیروی انسانی و دستی کار می کند معمولا شرکت هایی که دارای محصولات و کالاهای حجم بالا هستند از این سیستم قفسه ریلی انبار استفاده می کنند و با توجه به حجم بالای محصولات بایگانی شده، حرکت نمودن قفسه های انبار به صورت اتوماتیک و به وسیله نیروی الکترونیک میباشد. جهت بهینه نمودن هر چه بیشتر ارتفاع انبار، می توانید در طبقه های بسیار مجزا به وسیله پلکان، آسانسور، بالابر از ارتفاع سالن بهره مند شد. در تمامی کارخانه ها و سازمان ها، انبارها نقش بسزایی در بایگانی نمودن محصولات دارند و میتوان گفت قلب یک مجموعه محیط انبار است. با توجه به تنوع در تحمل کالا در بایگانی ریلی میتوانید این محصول را در ابعاد دهانه و عمق به خصوصی سفارش دهید جهت قرار دادن  یک بایگانی انبار مناسب باید با استفاده از یک متخصص کاربلد در این زمینه محصول مورد نظر خود را سفارش داد تا در فضاهای بزرگ و کوچک بتوانید محصولات محصولاتی استاندارد را قرار دهید. عزیزان می توانید این سیستم را به صورت اتوماتیک، برقی و دستی نیز سفارش دهید. در ادامه به تقسیم بندی این محصول کاربردی و منحصر به فرد میپردازیم:

بایگانی ریلی انبار

بایگانی ریلی انبار

انواع بایگانی ریلی انبار

سبک

بایگانی ریلی  سبک یکی از سیستم های نگهداری محصولات سبک و نیمه حجیم می باشد که به صورت فلزی بوده و در تمامی مراکز خدمانی و ارگان ها استفاده میگردد ومیتوانید محتویات محصولات بایگانی شده در این محصول را با استفاده از نردبان یا پلکان جابه جا نمایید. عموما کالاهایی که در قفسه ریلی سبک استفاده میگردد تا وزن 200 کیلوگرم است.

نیمه سنگین

در بایگانی ریلی به صورت نیمه سنگین عموما برای محصولات و قطعات، اسناد نیمه سنگین استفاده میگردد و وزن استفاده شده در این سیستم از 200 تا 500 کیلوگرم است. کاربران میتواند تمامیه قطعات را از ریز تا درشت در این سیستم قفسه ریلی، بایگانی نماید.

 سنگین

بایگانی ریلی انبار سنگین، از کفپوش هایی با ضخامت بسیار بالا تولید شده اند که نوع جنس بازویی استفاده شده در این محصول بسیار محکم است و برای استفاده در محیط های اداری نیز استفاده میگردد. بازویی که در این سیستم استفاده شده است به صورت سیگما بوده و سبب سبک شدن هر چه بیشتر وزن کل سیستم میگردد. عموما وزن قطعات و محصولاتی که در این سیستم استفاده میگردد از 500 کیلوگرم به بالا میباشد. سیستم بایگانی ریلی به دلیل استفاده بسیار مکردد در شرکت ها و کارخانه ها باید استحکام بسیار بالایی داشته باشند که محصولات صنعت بایگان نیز این گزینه را در سیستم های خود قرار داده اند. پرفروش ترین محصولاتی که میتوان در این مجموعه به آن اشاره نمود قفسه ریلی انبار سنگین و نیمه سنگین است.

مزایای قفسه های ریلی انبار

  • ایجاد نظم در فضای داخلی انبار
  • استفاده بهینه هر چه بهتر از بایگانی ریلی انبار
  • دارای سرعت بخشیدن در عملکرد بایگانی ریل انبار
  • دارای سفارش ابعاد و اندازه با توجه به نیاز مشتری
  • تفکیک نمودن هر محصول با توجه به کارکرد آن در سیستم
  • ذخیره نمودن کالاها و محصولات انبار در فضاهایی که نسبت به سطح زمین بسیار بالاتر هستند جهت کاهش پیدا کردن رطوبت در آن ها

قیمت و خرید قفسه ریلی انبار

مجموعه صنعت بایگان از جمله مجموعه های تولید نمودن انواع قفسه ریلی به صورت بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی اتوماتیک، بایگانی ریلی برقی- الکترونیک، بایگانی ریلی انبار، بایگانی ثابت فلزی و غیره میباشد عزیزان میتوانید جهت خرید و مشاوره محصول مورد نظر با کارشناسان ما در ارتباط باشید همچنین صنعت بایگان امکان ارسال محصولات به شهرستان را برای تمامی کاربران فراهم نموده است.

ثبت سفارش