قفسه ثابت کتابخانه از خانواده قفسه ثابت است که یکی از محصولات بسیار ساده محسوب میگردد که جهت نگهداری کتاب ها، جزوات، اسناد و مدارک و غیره مورد استفاده قرار میگیرد. از این قفسه سنتی میتوانید در محیط هایی همچون کتابخانه و سالن های کنفرانس و مکان هایی که اسناد و مدارک بسیاری را نگهداری میکنند استفاده نمایید. قفسه ثابت کتابخانه دارای تنوع بسیار زیادی بوده که میتوانید در ابعاد و اندازه های بسیار متفاوتی آن را سفارش داده و استفاده نمایید همچنین قابلیت سفارش به صورت دو طرفه نیز می‌باشد. معمولا میانگین ضخامت اسنادی که جهت بایگانی در قفسه ثابت فلزی استفاده میگردد 25 سانتی متر است. این محصول کاربردی دارای بدنه فلزی بوده که میتواند بسته به سلیقه مشتری دارای انواع مختلفی فلزی روشن، تیره، ام دی اف و لترون باشند. همانطور که میدانید قفسه ثابت کتابخانه قابل تبدیل به بایگانی ریلی است به گونه ای که میتوانید بعدها آن را به صورت چرخ دار و ریلی سفارش دهید تا امکان جابه جایی آسان محصول مورد نظر از مکانی به مکان دیگر را داشته باشید.

قفسه ثابت کتابخانه

قفسه ثابت کتابخانه

مزایای قفسه ثابت کتابخانه

  • قفسه ثابت کتابخانه دارای قابلیت سفارش در ابعاد و اندازه های مختلف میباشد.
  • دسترسی هرچه سریع تر به اسناد، کتاب ها و مجلات
  • قابلیت مونتاژ نمودن قفسه ثابت کتابخانه به قفسه ریلی کتابخانه و همچنین قابلیت افزایش و کاهش ارتفاع، طول و عرض محصول مورد نظر

قیمت و خرید قفسه ثابت کتابخانه

بی شک مجموعه صنعت بایگان یکی از قدیمی ترین و اولین تولید کننده های محصولات بایگانی ریلی و قفسه ثابت میباشد که هر کدام از این محصولات بسته به نیاز افراد دارای عملکرد متفاوت و قیمت مختلفی میباشد.  صنعت بایگان توانسته است بسته به نیاز افراد، با کیفیت ترین و بهترین محصولات را ارائه دهد. افراد میتوانید جهت مشاوره و خرید محصول مورد نظر از جمله قفسه ثابت کتابخانه، با کارشناسان ما در ارتباط باشید تا همکاران ما بتوانند بهترین مشاوره را به شما عزیزان ارائه دهند.

ثبت سفارش