بایگانی متحرک چند منظوره یکی از زیر مجموعه های سیستم بایگانی مکانیکی است که با طراحی بسیار زیبای خود، کاربران بسیاری را جلب نموده است. سیستم بایگانی متحرک چند منظوره به گونه ای طراحی شده است که میتوانید محصولاتی از جمله لباس، پوشه آویز، کشو محصولات و انواع اسناد که شامل زونکن و مدارک و غیره میباشد را در آن قرار دهید. با استفاده نمودن از قفسه ریلی متحرک چند منظوره میتوانید ابعاد کشو و طبقات و شیارهای سینی را به آسانی تغییر و جابه جا نمایید. این سیستم بایگانی ریلی را میتوانید برای کاربرد های مختلف نیز استفاده نمایید و افراد میتوانند بسته به کالا و محصولات خود، طبقات داخلی آن را به شکل و ابعاد دلخواهی سفارش دهند. معمولا این محصول برای صنف هایی که دارای محصولات گسترده ای هستند استفاده میگردد و میتوان گفت در سازمان و ارگان ها دولتی و خصوصی، آموزش و پرورش، فروشگاه ها و مراکز درمانی همانند بیمارستان ها و غیره از این سیستم بایگانی ریلی استفاده میشود. مجموعه صنعت بایگان یکی از اولین وقدیمی ترین تولید کننده های بایگانی ریلی با مدل های مختلف میباشد که در ادامه میخواهیم شما عزیزان را با اجزای اصلی این سیستم بایگانی متحرک چند منظوره آشنا کنیم، پس با ما همراه باشید.

بایگانی ریلی متحرک چند منظوره

بایگانی ریلی متحرک چند منظوره

اجزای اصلی بایگانی متحرک چند منظوره

تمامی محصولات از اجزای مختلفی تشکیل شده اند که هر کدام از قطعات دارای کاربرد های مختلفی در محصول هستند که در صورت آسیب و نبود آنها در محصول مورد نظر باعث بروز مشکلاتی در عملکرد کالای مورد نظر میگردند، بایگانی متحرک چند منظوره نیز از این قاعده مستثنی نمیباشد. این محصول از اجزای اصلی شامل فرمان، ستون، سینی، شاسی کف و شاسی سقف، چرخ، ضربه گیر، ریل و استپ ریل تشکیل شده است که در ادامه به توضیح هرکدام از این اجزا میپردازیم.

فرمان

وجود فرمان در بایگانی متحرک چند منظوره باعث میگردد تا بتوانید به آسانی محصول خود را به حرکت در آورید.

ستون

ستون ها یکی ازاصلی ترین قسمت های یک محصول هستند به این دلیل است که تمامی اسکلت هر محصول بر روی ستون قرار میگیرد. ستون ها میتوانند مقاومت محصولاتی که دارای وزن سنگینی هستند راتحمل نمایند.

سینی

وجود سینی ها در بایگانی متحرک چند منظوره باعث میگردد تا بتوانید اسناد و مدارک سنگین را بر روی آنها قرار دهید. جهت فیکس نمودن سینی ها نیز از غشگیر استفاده میگردد و همچنین با استفاده از پین این امکان وجود دارد تا سینی ها را بر روی ستونها متصل نمایید. ستون ها جهت استفاده در محصول دارای ابعاد و اندازه های بسیار مختلفی هستند که بر اساس زونکن، پوشه ها و اسناد قابل تغییر میباشند.

شاسی کف و شاسی سقف

وجود شاسی کف در قفسه متحرک چندمنظوره باعث میگردد تا بتوانید تمامی اسکلت این محصول را بر روی آن قرار دهید و بتوانید ای سیستم را به آسانی بر روی ریل ها حرکت دهید و وجود شاسی سقف نیز این امکان را برای سیستم بایگانی ریلی فراهم مینماید تا اسناد و مدارک، محصولات مورد نظر دربرابر هرگونه شرایط از جمله باد و بارندگی و غیره در امان باشند.

چرخ

اکثر محصولات بایگانی ریلی دارای چرخ هستند تا بتوانند سیستم مورد نظر خود را بر روی ریل ها به آسانی حرکت دهند این مورد برای قفسه متحرک چندمنظوره نیز صدق مینماید.

ریل و استپ ریل

با استفاده از ریلی که در زیر بدنه بایگانی متحرک چندمنظوره تعبیه شده است میتوانید به آسانی سیستم مورد نظر خود را حرکت دهید، وجود استپ ریل نیز این امکان را فراهم میسازد تا در هنگام حرکت سیستم مورد نظر، بایگانی ریلی از ریل خارج نگردد.

قیمت و خرید قفسه متحرک چند منظوره

مجموعه صنعت بایگان با بیش از چندین سال سابقه در تولید محصولات متنوع با کارایی مختلف بایگانی ریلی میباشد که توانسته است نیازهای کاربران بسیاری را در صنف ها مختلف فراهم نماید. از جمله تولیدات این مجموعه شامل بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی ترکیبی، بایگانی ریلی برقی الکترونیکی، بایگانی ریلی چندمنظوره، قفسه ثابت، بایگانی ثابت فلزی، بایگانی ریلی کتابخانه، بایگانی ریلی انبار، بایگانی کتابخانه ثابت و غیره میباشد. عزیزان میتوانید جهت خرید محصول مورد نظر با کارشناسان ما در بخش فروش در ارتباط باشید تا همکاران ما بتوانند بهترین مشاوره را بر حسب نیاز شما عزیزان، به شما ارایه دهند. همچنین تمامیه محصولات  مجموعه صنعت بایگان دارای گارانتی و پشتیبانی خدمات پس از فروش هستند تا با خیال راحت بتوانید محصول مورد نظر خود را خریداری نمایید.

ثبت سفارش