بایگانی ریلی فلزی یکی دیگر از محصولاتی میباشد که در صنعت، از آن بسیار استفاده میگردد. البته این مورد را باید در نظر داشته باشید که گزینه هایی از جمله قیمت کمد بایگانی و حجم قفسه های فلزی بایگانی، جنس کمدهای بایگانی ریلی و غیره نیز میتواند در خرید این محصول تاثیر گذار باشد.

همچنین باید گفت که افرادی که کمد فلزی بایگانی را تهیه میکنند با مشخصات فنی سیستم های بایگانی ریلی و فلزی نیز روبه رو هستند و باید جنس، قطر ورق های فلزی، سیستم رنگرزی را نیز مورد بررسی قرار دهند.

کمد بایگانی ریلی فلزی

کمد بایگانی ریلی فلزی

چون هر کدام از این موارد بر روی قیمت سیستم به شدت تاثیر گذار است. برای آنکه خرید بهتری نسبت به این محصول داشته باشیم باید به طور جداگانه موارد مطرح شده را در این محصول بررسی نماییم.

ضخامت ورق در خرید کمد ریلی فلزی

همانطور که در توضیحات بالا به آن اشاره شد، ضخامت ورق در خرید کمد بایگانی ریلی فلزی میتواند در خرید محصول مورد نظر تاثیر گذار باشید بدین صورت که هرچه ضخامت ورق بیشتر باشد کیفیت قفسه بایگانی نیز بالا میرود.

هنگامی که ضخامت ورق بالا میرود سبب میگردد تا مشکلاتی از جمله سنگین شدن سیستم بایگانی ریلی و حتی فرسودگی آن در مدت زمان کوتاه انجام گیرد. در هنگام خرید کمد بایگانی ریلی، وزن محصول باید متناسب با کالایی که قرار است بر روی آن قرار گیرد باشد تا ضخامت ورق فلزی حفظ گردد.

ورق در خرید کمد بایگانی ریلی فلزی

ورق در خرید کمد بایگانی ریلی فلزی

مدت زمان تولید برای سفارش قفسه ریلی فلزی 

یکی از مسائلی که بعد از سفارش قفسه ریلی فلزی با آن رو به رو خواهید شد زمان ساخت و تحویل کمد ریلی فلزی نیز است. اگر مشتری سفارش خود را در زمان های عادی سال ثبت کند مدت زمان ساخت و تحویل قفسه فلزی  از یک هفته تا چند ماه متغیر است.

کیفیت بالای قفسه فلزی با با رنگ کوره ای

سیستم رنگ به هنگام خرید کمد بایگانی ریلی فلزی یکی دیگر از موارد بسیار مهم در هنگام خرید میباشد. استفاده از رنگ کوره ای در تولید قفسه ریلی کیفیت آن را مشخص نمیکند ولی برای بررسی کیفی از جمله مواردی همچون پوشش رنگ یا عیار میکرون را نیز باید به آن توجه نمایید. تا بتوانید خرید بسیار مناسبی را داشته باشید.

قیمت  قفسه ریلی فلزی

قیمت کمد بایگانی ریلی فلزی از فاکتورهای اصلی است. میتوان گفت نمیشود که یک محصول کیفیت بالا همیشه کیفیت بالایی داشته باشد و همچنین کمد بایگانی فلزی که قیمت پایینی را نیز دارد نمیتواند لزوما از کیفیت پایین تری برخوردار باشد. پس باید در این مرحله موارد کمی و کیفی را آنلالیز نمایید تا مناسب ترین قیمت به همراه کیفیت مطلوب را برگزینید.

هزینه نصب قفسه ریلی فلزی

هزینه نصب کمد بایگانی فلزی یکی دیگر از گزینه هایی میباشدکه شرکت های تولید کننده بایگانی فلزی بر روی آن مانوور میدهند که بیشتر این تولید کننده ها هزینه نصب را رایگان بر روی محصول در نظر میگیرند که خریدار بتواند با اطمینان بیشتری محصول مورد نظر خود را تهیه نماید.

برای نصب این محصول اصولا دو تکنسین برای این کار ارسال میگردد که لزوم برای ارسال این دو فرد تکنسین بههزینه ایاب و ذهاب، خوراک، دستمزد احتیاج است که تمام این موارد همیشه به صورت رایگان نمیباشد.

هزینه حمل کمد ریلی

هزینه حمل بار قفسه بایگانی مانند هزینه نصب کمد بایگانی باید توسط یک باربری قابل اطمینان و بیمه شده انجام گیرد که این امر نیز گزینه خوبی برای تشخیص خرید بایگانی ریلی فلزی نمیباشد.

مورد و گزینه های بسیاری برای خرید قفسه های بایگانی ریلی فلزی وجود دارد که در مباحث بعد به هرکدام از آنها میپردازیم.

نحوه حرکت کمد ریلی فلزی

نحوه حرکت کمد بایگانی ریلی فلزی همانطور که از نامش پیداست به صورت ریلی حرکت میکند. نحوه حرکت این محصول یکی از فاکتورهای مهم در خرید این سیستم میباشد. قفسه های بایگانی ریلی فلزی که به صورت ریلی هستند.

کاملا روان بوده و نیاز به نیروی زیادی ندارند چون به راحتی قابل جابه جا شدن هستند. هم چنین میتوانید دسترسی راحت تری به اسناد یا زونکن، پرونده خود داشته باشید زیرا با استفاده از سیستم گیربکس عمل میکند.

نتیجه گیری

خرید کمد بایگانی ریلی فلزی لازمه بیشتر کارخانه ها و مراکز بزرگ و گسترده میباشد که میتوانند به وسیله این محصول به اطلاعات و پرونده و حتی کالای خود دسترسی بهتری داشته باشند. یکی از مزیت های استفاده از بایگانی ریلی این است که تمام سیستم بر روی ریل بوده و به راحتی میتوان آن را جابه جا نمود و احتیاج به نیروی انسانی دیگری نخواهید داشت.

مجموعه صنعت بایگان یکی از قدیمی ترین و معتبر ترین تولید کننده های انواع محصولات بایگانی ریلی نظیر بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی برقی الکترونیک، بایگانی ریلی اتوماتیک، بایگانی ریلی هوشمت، قفسه ثابت، کمد دوار و غیره میباشد. جهت خرید و مشاوره محصول مورد نظر میتوانید با کارشناسان ما در ارتباط باشید.