نصاب بایگانی ریلی باید مهارتی را داشته باشد؟ در جواب باید بگوییم بله حتی نصاب محصولات قفسه ریلی نیز باید دارای مهارت های کافی باشد تا بتواند این محصول را بسته به تجربه خود در محل وفضای مناسبی از جمله فروشگاه، انباری، منزل و غیره نصب نماید.

بایگانی ریلی که در مجموعه صنعت بایگانی طراحی و تولید میگردند دارای تنوع گسترده ای هستند که انتخاب هرکدام از قفسه ها با توجه به مکانی که قصد دارید آن را در فضایی قرار دهید. تهیه و تولید میگردند. در ادامه به توضیح نصاب بایگانی ریلی میپردازیم.

نصاب بایگانی ریلی

نصاب بایگانی ریلی

مختصری درباره نصاب بایگانی ریلی

نصاب بایگانی ریلی کسی است که اصول نصب صحیح این محصول را اطلاع داشته و با توجه به برآورد فضای بایگانی ریلی، این سیستم را در آن محیط نصب میکند. بایگانی ریلی دارای انواع مختلفی هستند که این محصولات شامل بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی اتوماتیک، بایگانی ریلی برقی الکترونیک، بایگانی ریلی انبار، بایگانی ریلی چند منظوره و غیره میباشد. نصاب قفسه بایگانی ریلی باید دارای ویژگی هایی باشد که این ویژگی ها شامل:

اصول برنامه ریزی برای نصب بایگانی

نصاب قفسه قبل از آنکه بخواهد این محصول را نصب نماید باید از اصول برنامه ریزی صحیح مطلع باشد. در ابتدا باید فرد پروژه را در ذهن خود مرور نموده و پس از تصمیم گیرنده نهایی آن را بر روی دیوار مناسب و یا زمین، طرح را به صورت اصولی بر روی برگه ترسیم نماید.

توانایی نصب دقیق

نصاب پس از آنکه برای نصب نمودن قفسه تصمیم گیری نمود و بالا و پایین بودن قفسه ها، به همراه طول آن را مشخص کرد. باید از محکم و ثابت بودن آنها اطمینان لازم را پیدا کند.

با صبر و حوصله

افرادی که به عنوان نصاب قفسه شناخته میگردند حتما باید صبر و حوصله داشته باشند. افرادی که عجول هستند و تمایل دارند نصب این سیستم ها سریع و در زمان کوتاهی انجام گیرد به هیچ عنوان برای این کار مناسب نخواهند بود. زیرا نصب نمودن این محصولا نیاز به اندازه گیری دقیق، صبر و حوصله فراوان دارد. در صورتی که محصول خود را از صنعت بایگان تهیه نمودید میتوانید به نصاب این مجموعه نیز اطمینان لازم را داشته باشید تا کار شما را پس از تحویل به اتمام برساند.

آگاهی از نوع بایگانی ریلی

یکی دیگر از گزینه هایی که باید به آن توجه نمود نصابی است که به ویژگی های انواع محصولات بایگانی ریلی اطلاع داشته باشد و بداند برای هر مکان و فضا، از چه محصولی میتوان استفاده نمود. همانطور که در توضیحات بالا به آن اشاره شد قفسه ها دارای تنوع بسیار گسترده ای هستند که با توجه به مکان در نظر گرفته شده سیستم موردظر سفارش داده میشود.

فاکتورهای مناسب در تخمین هزینه بایگانی ریلی

  • از فاکتورهای مناسب در تخمین هزینه بایگانی ریلی وسعت مکانی است که قصد دارید قفسه را در آن مکان نصب نمایید. طبیعتا هرچقدر فضا بزرگتر باشد، میتوانید محصول با ابعاد و اندازه‌های مختلف را سفارش دهید و هرچقدر این محصول ابعاد بیشتر داشته باشد، هزینه آن بالاتر است.
  • یکی دیگر از مواردی که در تخمین هزینه بایگانی ریلی دارد نوع این محصول میباشد. زیرا نوع قفسه نقش بسزایی در تخمین هزینه دارد.

کلام آخر

بسیاری از افراد برای نصب سیستم بایگانی ریلی در انبار، فروشگاه و ارگان های دولتی و خصوصی نیاز به فردی دارند که تخصص کافی در نصب و راه اندازی این محصول داشته باشد. بی شک مجموعه صنعت بایگان علاوه بر نصاب ماهر یکی از مجموعه های قدیمی در تولید انواع محصولات بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی برقی، بایگانی ریلی اتوماتیک، بایگانی ریلی انبار، قفسه فلزی، بایگانی کتابخانه ثابت و غیره میباشد. امیدوارم مقاله نصاب بایگانی ریلی چه مهارت هایی باید داشته باشد؟ برایتان مفید بوده باشد.