بایگانی ریلی بانک باعث می شود تا برای مدت زمان طولانی تری اطلاعات و اسناد را به صورت منظم نگهداری کنند. در ادامه در باره مزایای دیگر استفاده از بایگانی ریلی نیز صحبت خواهیم کرد.

همین امر سبب میگردد تا شرکت هایی به تولید انواع بایگانی ریلی بپردازند. این بار میخواهیم شما را با محصولی که میتواند کمک بسیار بزرگی به سیستم های بانک ها داشته باشد را معرفی نماییم این سیستم ها به آسانی اسناد را در طولانی مدت در خود نگهداری میکنند. با ما همراه باشید تا  شما را با مزایای بیشمار بایگانی ریلی برای بانکها بیشتر آشنا کنیم، با صنعت بایگان همراه باشید.

بایگانی ریلی برای بانک ها

بایگانی ریلی برای بانک ها

دلایل استفاده از سیستم بایگانی ریلی برای بانک ها

اگر به دنبال محصول و یا سیستمی هستید که بتوانید به وسیله آن در طولانی مدت اسناد و مدارک خود را در آن ذخیره نمایید بی شک بایگانی ریلی یکی از بهترین گزینه ها میباشد این سیستم ها علاوه بر آنکه امنیت را برای اسناد و مدارک تضمین میکند میتواند در برابر هرگونه عوامل جوی از جمله بارندگی، گرد و غبار نیز از اسناد شما مراقبت نماید.

کمدهای بایگانی ریلی انواع و در سایزهای مختلفی تولید میگردد تا نیازهای عموم مردم را با توجه به محیط تعیین شده تضمین نماید. وجود قفسه بایگانی ریلی میتواند بهترین گزینه برای تمام ادارات از جمله بانک ها باشد و دسترسی بیشتر افراد را به مدارک محرمانه کارمندان محفوظ نگه دارد.

قفسه ریلی متحرک

بایگانی ریلی متحرک ساختار متحرک داشته که تراکم ذخیره سازی بسیار بالایی دارد این سیستم به گونه ای طراحی شده است که میتوانید با چرخاندن دستگیره ای که در گوشه این محصول تعبیه شده است میتوانید به آسانی به محتویات داخل کابین ها دسترسی داشته باشید.

هم چنین یکی از مزایای استفاده از بایگانی ریلی متحرک این است که در هر مکانی که تمایل دارید میتوانید این سیستم را جابه جا نمایید و کابین ها را به اسانی حرکت داده و به داده های کابین های دیگر دسترسی داشته باشید.

قفسه ثابت

قفسه ثابت با بایگانی ریلی متحرک تفاوت هایی دارد و این تفاوت ها در این است که این محصول ثابت بوده و دارای ریل در زیر کابین ها مشاهده نخوهید کرد و فقط میتوانید آن را در مکان تعیین شده قرار دهید.

تمام محصولاتی که در مجموعه صنعت بایگان تولید میگردد با توجه به نیاز مشتری در ابعاد و اندازه های مختلف قابل تولید بوده و این قفسه ها در جنس چوبی و فلزی میباشند و میتوانید رنگ های این محصول را با توجه به دیزاین و سلیقه خود سفارش دهید و از کارشناسان ما در این زمینه نیز کمک بگیرید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هرگونه بایگانی ریلی  میتوانید به صفحه اصلی مراجعه نمایید تا اطلاعات کلی در اختیارتان قرار داده شود.

نمونه هایی از قفسه ریلی مخصوص بانک ها

همانطور که در توضیحات بالا به آن اشاره شد نمونه های مختلفی برای بایگانی ریلی مخصوص بانک ها وجود دارد که میتوانید با خیالی راحت از آن استفاده نمایید به عنوان مثال میتوان به سیستم های قفسه بایگانی ریلی مکانیکی اشاره نمود.

که به وسیله فرمان و یا دستگیره ای که بر روی کابین تعبیه شده است استفاده میگردد که میتواند گزینه بسیار مناسبی برای محیط های بانکداری باشد. مورد دیگری که میتوان به آن اشاره نمود بایگانی ریلی برقی الکترونیکی است که با وجود داشتن پنل حرکتی به آسانی میتوانید کابین ها را به حرکت درآورید و به جهت بازکردن کابین ها میتوانید دکمه کابین را فشرده و آن را باز نمایید.

حتی با فشردن دکمه میتوانید کابین مورد نظر خود را ببندید. بایگانی ریلی برقی الکترونیکی یکی از امن ترین قفسه هایی است که هر ارگانی از جمله باینک ها میتوانند از آن استفاده نمایند. بایگانی ریلی اتوماتیک نیز نمونه دیگر محصول صنعت بایگان میباشد.

که دارای فرمان، ریموت، رایانه و پنل است. با استفاده از موارد میتوانید به اسانی این سیستم را کنترل نمایید. قفسه کتابخانه نیز میتواند یکی از بهترین بایگانی ها برای کتاب و اسنادی باشد که میخواهید آن را در دسترس عموم قرار دهید و هر روز و یا چندوقت یک بار به مدارک آن دسترسی داشته باشید.

این قفسه ها هم میتوانند در ابعاد و اندازه های مختلف تولید و تهیه گردند. جهت سفارش هر کدام از این سیستم ها میتوانید با کارشناسان صنعت بایگان در ارتباط باشید تا همکاران ما بتوانند بهترین مشاوره را به شما ارایه دهند.

مزایای سیستم قفسه ریلی مخصوص بانک ها

  • صرفه جویی در زمان نصب
  • قابلیت سفارش در ابعاد و اندازه های مختلف
  • امکان استفاده در تمام مکان های مورد نظر و تعیین شده
  • مقاومت در برابر هرگونه ضربه ، رطوبت و خوردگی
  • امنیت هرچه بیشتر قفسه بایگانی ثابت  و امکان قفل نمودن کابین های قفسه ریلی

نتیجه گیری

بایگانی ریلی یکی از بهترین و پرفروش ترین محصولاتی است که ارگان ها و سازمان های بسیاری به جهت امنیت و دسترسی هرچه بیشتر آن ها از آن ها استفاده میکنند. این محصولات قابلیت سفارش در ابعاد و اندازه های مختلف دارد. امیدوارم مقاله بایگانی ریلی مخصوص بانک ها برای شما مفید بوده باشد.