امروزه بایگانی ریلی یکی از بهترین روش های نگهداری اسناد، مدارک و اطلاعات میباشد که با توجه به مدل هایی که دارد دارای قیمت بسیار متفاوتی میباشد. به وسیله این سیستم میتوانید به سرعت به اطلاعات مربوطه در فاصله زمانی بسیار کوتاه دسترسی داشته باشید. یکی از مزیت های استفاده از بایگانی ریلی، افزایش فضای بایگانی، افزایش حجم بایگانی مدارک و همچنین افزایش امنیت بایگانی اسناد میباشد. تمامی این مزیت ها میتواند در کنار قیمت مقرون به صرفه بایگانی ریلی، جهت تمایل هرچه بیشتر ارگان های دولتی ، خصوصی، بیمارستان ها و غیره شود.

همانطور که میدانید تمام محصولات بایگانی ریلی بسته به نوع عملکرد و مدل های آن دارای قیمتهای متفاوتی هستند که عزیزان میتوانند بسته به نیاز خود محصول مورد نظر خود را خریداری نمایند. مجموعه صنعت بایگان تولید کننده انواع محصولات کمد بایگانی ریلی از جمله بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی برقی-الکترونیک، بایگانی ریلی اتوماتیک، بایگانی ترکیبی، بایگانی ریلی کتابخانه، بایگانی ریلی انبار و بایگانی ریلی متحرک چندمنظوره میباشد. در ادامه به بررسی هر کدام از عوامل اصلی که بر قیمت بایگانی ریلی تاثیر میگذارد میپردازیم. پس با صنعت بایگان همراه باشید.

تعیین قیمت بایگانی ریلی

برای تعیین قیمت بایگانی ریلی با توجه به تمام مزایا و قابلیت هایی که دارد. شاید سوالاتی برای ارگان ها، سازمان های دولتی و خصوصی پیش آید که چگونه قیمت بایگانی ریلی را محاسبه میکنند و با عواملی که باعث تاثیر بر قیمت بایگانی ریلی میگردد چیست؟

میتوان گفت تجهیزات اداری شامل دو بخش است که این دو بخش دارای قیمت های بسیار متفاوتی میباشد. در دسته اول خریدار میتواند بسته به نیاز و درخواست خود، سیستم بایگانی ریلی خود را در ابعاد، اشکال و اندازه های بسیار متفاوت سفارش دهد. در دسته دوم محصولات همانند قفسه ثابت و بایگانی ریلی مکانیکی به صورت کامل قیمت گذاری شده است و مجموعه مورد نظر در انواع بسیار مختلفی محصولات را تولید نموده است که هرکدام دارای کاربردهای متفاوتی میباشند.

ابعاد بایگانی ریلی

سیستم های بایگانی ریلی بر اساس محیط تعیین شده جهت قرار گیری بایگانی ریلی میتواند دارای ابعاد و اندازه های بسیار مختلفی باشند. برای مثال محیط هایی هستند که میتوان 5 قفسه با یک اندازه مشخص را جایگذاری نمایند و محیط های دیگری هستند که 20 قفسه را با اندازه های دیگر جایگذاری میکنند. لازم به ذکر است شرکت ها جهت تولید سیستم بایگانی ریلی به سفارش مشتری، محل قرار گیری این محصول را نقشه برداری نموده و بر اساس ابعاد و اندازه بدست آمده میتوانند قیمت بایگانی ریلی را به مشتری  ارائه دهند.

قیمت بایگانی ریلی

قیمت بایگانی ریلی

کیفیت قطعات استفاده شده در بایگانی ریلی

کیفیت قطعات استفاده شده در بایگانی ریلی یکی از اصلی ترین نکات در تعیین قیمت بایگانی ریلی است، بدین صورت که، مجموعه صنعت بایگان از متریال بسیار باکیفیت در جهت تولید محصولات بایگانی خود استفاده مینماید تا سیستم بایگانی ریلی مورد نظر در طولانی مدت نیز دارای عمر مفیدی داشته باشد. در شرکت های تولیدی کیفیت قطعات با یکدیگر متفاوت است.

انواع بایگانی ریلی

سیستم بایگانی ریلی در مجموعه صنعت بایگان به سه دسته تقسیم بندی میگردد که هر کدام از این محصولات باعث کاهش فضای مورد استفاده میگردند. اما تنها تفاوتی که این سه دسته با یکدیگر دارند در نحوه حرکت آنها میباشد که در ادامه به بررسی هر کدام از آنها میپردازیم.

سیستم بایگانی ثابت

محصولاتی همچون بایگانی ثابت فلزی، بایگانی کتابخانه ثابت و فایل کمد و نقشه از جمله محصولاتی هستند که جز سیستم های ثابت محسوب میگردند که بیشتر از این محصولات در فضاها و ارگانهای کوچک استفاده میکنند. فایل کمد و نقشه همانطور که از نامش پیداست جهت نگهداری انواع نقشه هایی با حجم پایین مورد استفاده قرار میگیرد.

قفسه ثابت

قفسه ثابت

سیستم بایگانی ریلی

سیستم های بایگانی ریلی در مجموعه صنعت بایگان دارای انواع بسیار مختلفی از جمله بایگانی ریلی مکانیکی، بایگانی ریلی برقی الکترونیک و بایگانی ریلی اتوماتیک میباشد. تمامیه محصولات بایگانی ریلی مجموعه صنعت بایگان، به وسیله چرخ هایی بر روی ریل ها حرکت میکنند و میتوانید کابین های این محصول را به وسیله ریل ها جابه جانمایید. به حرکت درآمدن هرکدام از کابین ها به وسیله فرمان یا پره انجام میگیرد که استفاده از فرمان این امکان را به شما عزیزان میدهد تا بتوانید به آسانی کابین های سیستم بایگانی را جابه جا نمایید.

بایگانی ریلی هوشمند، دارای ساختاری میباشد که میتوانید با فشردن یک دکمه که بر روی کمدها تعبیه شده است و یا به وسیله ریموت کنترل بتوانید قفسه، کابین مورد نظر خود را بر روی ریل جابه جا نمایید. پس ازآنکه اسناد و مدارک خود را یافتید، میتوانید مجدد کابین های محصول مورد نظر خود را در کنار یکدیگر قرار دهید و از فضای اضافی که ازکمدهای ریلی به دست می آورید نهایت لذت را ببرید.

بایگانی ریلی

بایگانی ریلی

سیستم بایگانی هوشمند

سیستم بایگانی هوشمند همان سیستم بایگانی ریلی مکانیزه است که با فشردن یک دکمه و یا لمس آن میتوان یک صفحه لمسی LCD را باز نمود. این قابلیت دارای یک سری ویژگی های استاندارد جهت دسترسی و اطمینان از ایمنی میباشد. اصولا قیمت کمد بایگانی ریلی مکانیکی کمتر از کمد بایگانی ریلی هوشمند میباشد.

میزان محتوای ذخیره سازی

میزان محتوای ذخیره سازی در سیستم بایگانی ریلی میتواند بر قیمت بایگانی ریلی تاثیر گذار باشد. استفاده نمودن از این محصول میتواند یک راه حل مناسب جهت نگهداری انواع مدارک، زونکن، اسناد و مدارک گردد. با استفاده از این محصول میتوانید امنیت را برای اسناد ومدارک خود تامین نمایید. یکی از مزیت های استفاده از این سیستم این است که با توجه به جریان هوایی که در بین کابین ها وجود دارد میتواند در طولانی مدت مانع از پوسیدگی گردد و همچنین وجود بدنه ی بسیار قوی جهت ذخیره سازی باعث میگردد تا اسناد و مدارک در برابر هرگونه آتش سوزی و دزدی در امان باشد.

تاثیر زیبایی بر قیمت بایگانی ریلی

زیبایی یک محصول میتواند تاثیر بسیاری را بر قیمت بایگانی ریلی بگذارد اگر از جمله افرادی هستید که ظاهر یک محصول برایتان ندان مهم نمیباشد، میتواند به مقدار قابل توجهی در هزینه های شما عزیزان صرفه جویی نماید. اما اگر قفسه های شما در محیط هایی نصب میگردد که در دید همگان میباشد پس باید بر روی زیبایی محصول مورد نظر خود دقت کافی را داشته باشید.

ویژگی ایمنی بایگانی ریلی

ویژگی ایمنی بایگانی ریلی نیز میتواند تاثیر بسیاری را بر قیمت محصول مورد نظر قرار دهد و به دلیل آنکه ویژگی ایمنی در یک محصول میتواند اسناد و اطلاعات اشخاص را در برابر هر گونه دزدی و دسترسی در امان نگه دارد. اگر سازمان و یا ارگان شما از جمله مجموعه هایی هستند که قفسه بایگانی را بسیار جابه جا میکنند و یا افراد بسیاری به سیستم بایگانی ریلی دسترسی دارند، پیشنهاد ما به شما عزیزان این است که حتما ایمنی محصول مورد نظر خود را بالا ببرید.

موقعیت جغرافیایی

اگر محصول بایگانی ریلی را برای محیط هایی میخواهید که زلزله خیز است پس باید امنیت محصول خود را به طوری بالاببرید که در شرایط زلزله نیز بتوانداز اسناد، اطلاعات محرمانه شما عزیزان محافظت نماید.

ثبـــت سفـــــارش