بهینه سازی فضا با بایگانی ریلی

بهینه سازی فضا با بایگانی ریلی مناسب برای اداره هایی است که فضای کمی را برای نگهداری اسناد مهم خود دارند.  بایگانی ریلی نسبت به متنوع بودن نیاز سازمان های مختلف دارای انواع مختلفی است. از ویژگی های سیستم بایگانی ریلی می توان به عدم ورود گرد و غبار به داخل کمد بایگانی نیز اشاره کرد. برای کسب اطلاعات بیشتر درباره کاربرد های بایگانی ریلی در ادامه همراه ما باشید.

بهینه سازی فضا با بایگانی ریلی

بایگانی ریلی بهترین روش برای مدیریت اسناد سازمان های مهم و بزرگ است. در سازمان های بزرگ مانند بانک، بیمارستان، ارگان های نظامی و.. اسناد مهم بسیاری جمع می شود که بایگانی کردن آن ها اهمیت دارد. کارمندان این سازمان ها اسناد را دسته بندی کرده و درون زونکن قرار می دهند. سپس لازم است زونکن ها در کمدی مشخص و امن قرار بگیرند که اسناد در مدت زمان طولانی از بین نروند. بهترین راه برای حفظ اسناد مهم و ایجاد نظم در محیط های اداری استفاده از بایگانی ریلی مناسب با فضای آن اداره است. برای آشنای بیشتر با نواع مدل های بایگانی ریلی به ادامه این مطلب توجه کنید.

مزایای استفاده از بایگانی ریلی

افزایش رشد موثر: اگر با مشکل کمبود فضا در اداره خود مواجه هستید  بهترین روش برای آزاد شدن فضای اداره خرید بایگانی ریلی و تغییر روش بایگانی اسناد است. بایگانی ریلی یک روش جدید و موثر برای افزایش فضای نگهداری اسناد نیز به حساب می آید. بنابراین افراد می توانند بدون اشغال کردن فضای اداره به راحتی حجم زیادی از اسناد را برای مدت طولانی نگهداری کنند.

افزایش امنیت ذخیره سازی: یکی از دلایل محبوبیت سیستم بایگانی ریلی افزایش امنیت نگهداری اسناد مهم در مدت زمان طولانی است. با استفاده از سیستم بایگانی ریلی دیگر نگران ورود افراد غریبه به دفتر بایگانی اسناد نخواهید بود. چرا که تنها با استفاده از ریموت می توان به اسناد درون قفسه های بایگانی دسترسی داشت.

مقرون به صرفه بودن: همانطور که گفته شد سیستم بایگانی ریلی فضای زیادی از اداره را مشغول نمی کند. بنابراین در مقایسه با قفسه های قدیمی می توان گفت برای میزان اسنادی که بایگانی ریلی در خود جای می دهد به تعداد زیادی قفسه قدیمی نیاز است. بنابراین نه تنها میزان فضای زیادی اشغال خواهد شد بلکه از نظر قیمتی بسیار گران تر خواهد بود. اگر به دنبال خرید بایگانی ریلی با کیفیت هستید پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت صنعت بایگان نیز می باشد.

 

ویژگی های استفاده از سیستم بایگانی ریلی

  1. قابلیت سفارش در ابعاد مورد نیاز مشتری
  2. نصب آسان به دلیل راحتی مونتاژ بایگانی ریلی
  3. امکان تنظیم ارتفاع قفسه ها نسبت به نیاز سازمان
  4. قابلیت ترکیب سیستم بایگانی مکانیکی با دیگر سیستم ها

معرفی انواع بایگانی ریلی

همانطور که گفته شد سیستم بایگانی ریلی در انواع مختلفی برای رفع نیاز همه کاربران طراحی شده است. یکی از مزایای استفاده از بایگانی ریلی دسته بندی راحت تر اسناد و صرفه جویی در زمان برای پیدا کردن اسناد مورد نیاز می باشد.

  • بایگانی ریلی برقی:

بایگانی ریلی برقی (الکترونیکی) به کمک برق کار می کند و برای جا به جایی نیازی به نیروی فیزیکی ندارد. افراد می توانند با استفاده از یک ریموت برای جا به جایی قفسه های بایگانی اقدام کنند.

  • بایگانی ریلی ثابت:

قفسه بایگانی ریلی ثابت در یک مکان مشخص قرار می گیرد. در استفاده از بایگانی ریلی ثابت باید به توزیع مناسب اسناد توجه کرد.  قفسه بایگانی ریلی ثابت برای فضاهایی مناسب است که فضای کافی برای استفاده از بایگانی ریلی را ندارند.

  • بایگانی ریلی مکانیکی:

بایگانی ریلی مکانیکی با استفاده از گیربکس حرکت می کند و به شما اجازه می دهد بدون استفاده از نیروی فیزیکی به اسناد مورد نیاز دسترسی داشته باشید.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *