نحوه نصب قفسه فلزی

نحوه نصب قفسه فلزی

قفسه فلزی صنعتی مناسب افرادی است که قصد دارند نصب و جداسازی قفسه را به راحتی انجام دهند. همچنین قابلیت تنظیم قفسه ها برای نگهداری از محصولات در ارتفاع های مختلف وجود دارد. با خرید قفسه فلزی می توانید انواع محصولات را در آن ها نگهداری کنید. در ادامه با ما همراه باشید.

 قفسه بندی فلزی چیست؟

قفسه بندی فلزی تشکیل شده از تخته های متوسط و متراکم که برای نگهداری دستی کالا ها بسیار مناسب است. همچنین اگر انبار های کوچکی دارید بهترین ایده برای نگهداری و چیدمان محصولات استفاده از قفسه بندی فلزی است.

معرفی انواع قفسه بندی فلزی

قفسه بندی فلزی دارای انواع مختلفی است که شما می توانید با توجه به نیاز خود یکی از مدل های آن را خریداری کنید. یکی از انواع قفسه بندی های فلزی استاندارد 48 اینچ است. البته باید بدانید که استاندارد 48 اینچ دارای محدودیت وزنی است. محدودیت وزنی 600 پوندی در هر قفسه به شما اجازه می دهد که محصولات را طبق این وزن در قفسه چیدمان کنید. در غیر اینصورت قفسه فلزی تحمل بار را نخواهد داشت و دچار مشکل خواهد شد.

 

نصب قفسه فلزی

قفسه ابزار سنگین

همانطور که گفته شد قفسه فلزی با استاندارد 48 اینچ دارای محدودیت وزنی است. بنابراین اگر وزن محصولاتی که قصد انبار کردن آن ها را دارید زیاد است باید از قفسه ابزار سنگین استفاده کنید. منظور از محصولات سنگین، کالاهایی است که برای چیدمان آن ها به لیفتراک (جرثقیل) نیاز دارید. طراحی قفسه سنگین به نوعی است که هر قفسه دارای دو رول است. بنابراین شما می توانید هر طبقه را به قسمت هایی که لازم دارید تقسیم کنید. واحد های قفسه بندی سنگین دارای سوراخ هایی است که برای لنگر انداختن به کف استفاده می شود. از نظر ابعادی فاصله قفسه 22 اینچ است و نیاز به مونتاژ دارد. همچنین ظرفیت قفسه های سنگین 1000 پوند نیز می باشد.

واحد های متحرک 4 قفسه ای

ظرفیت واحد های متحرک 4 قفسه ای 1200 پوند است. اما قابلیت تنظیم واحد ها وجود دارد و حتی می توانید قفسه ها را تا 1 اینچ هم تنظیم کنید. قفسه های متحرک فلزی دارای چرخ های 2 تا 5 اینچ هستند که با استفاده از چرخ های ترمز می توانید آن را در یک مکان ثابت نگه دارید.

 

نصب قفسه فلزی

قفسه بندی بدون پیچ و مهره صنعتی

اگر به دنبال یک قفسه فلزی هستید که برای نصب نیازی به مونتاژ نداشته باشد می توانید قفسه بندی های بدون پیچ و مهره صنعتی را سفارش دهید. قفسه بندی بدون پیچ و مهره از هر چهار طرف باز است و دسترسی به محیط آن برای چیدمان محصولات آسان است. بنابراین چیدمان کالا در قفسه بندی بدون پیچ و مهر بدون هیچ گونه اتلاف وقتی انجام خواهد شد. جالب است بدانید که در قفسه بندی پیچ و مهره کالاهای بیشتری را می توان چیدمان کرد. میزان ظرفیت قفسه بندی بدون پیچ و مهره صنعتی چیزی حدود 500 تا 600 پوند است. اگر به فضا و ظرفیت بیشتری برای چیدمان کالا ها در انبار نیاز دارید پیشنهاد ما به شما خرید قفسه بندی بدون پیچ و مهره صنعتی سنگین دوگانه است. ظرفیت این نوع قفسه فلزی 1000 تا 1200 پوند نیز می باشد.

 

نصب قفسه فلزی

بررسی کاربرد های قفسه بندی فلزی

یکی از فاکتورهای مهم در سیستم انبارداری استفاده از قفسه بندی است. هر سیستم انبارداری مشغول به نگهداری از یک سری کالا است بنابراین سیستم های قفسه بندی مختلفی برای رفع نیاز های انبار ها تولید شده است. یکی از مدل های قفسه بندی کالا ها در انبار استفاده از قفسه بندی فلزی است. از مزایای استفاده از قفسه بندی های فلزی می توان به وزن پایین و نصب آسان آن ها اشاره کرد. همچنین می توانید در صورت نیاز برای افزایش امنیت کالا ها قفسه فلزی را به زمین پیچ کنید. در ادامه به معرفی چند نمونه از کاربرد های قفسه بندی فلزی اشاره کرده ایم.

لیستی از کاربرد های قفسه بندی فلزی:

  • مناسب برای گاراژ ها
  • ذخیره سازی سرد قفسه
  • ذخیره سازی خرده فروشی
  • ذخیره سازی لوازم اداری
  • ذخیره سازی کالا با وزن سنگین

نکته: اگر قصد خرید قفسه بندی مناسب با کالا ها و محیط انبار خود را دارید پیشنهاد ما به شما مراجعه به سایت صنعت بایگان می باشد. صنعت بایگان تولید کننده انواع قفسه بندی های مناسب برای انبار و سازمان های مختلف است.

0 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

می خواهید در گفت و گو شرکت کنید؟
خیالتان راحت باشد :)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *